Jõgeva Noorus-96 võitis mängu 0:3 kaotusseisust

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond alistas laupäeval koduväljakul Tallinna JK Legion II meeskonna  seisuga 1:3 lõppenud avapoolaja järel 4:3. Eesti meistrivõistluste teise liiga ida-põhjagrupi turniiril on jõgevalased kaheksa kohtumise järel kuuendal kohal.

Jõgeva aleviku staadionil ligi kolmekümnekraadises kuumuses peetud mängu alustasid särtsakamalt külalised: juba kuuendal minutil avas 11 meetri karistuslöögist skoori Aleksei Latõnin. 19. minutil suurendas Dmitri Koltsovi tabamus Legioni eduseisu kaheväravaliseks ning 44. minutil viis Mirza Gassimov nad juba 3:0 ette. Esimesel üleminutil näitas Mario Tikerberi taas oma oskust karistada puhkepausile mõtlevaid vastaseid ning avas ka Nooruse väravaarve.

Teine poolaeg kuulus juba täielikult suuremate kogemustega ja parema vastupidavusega jõgevalastele. 48. minutil tegi Kristjan Kuldmägi seisuks 2:3, 67. minutil lõi Andro Lepp viigivärava ning kohtumise viiendal (!) üleminutil tõi Nikolai Roobi löök Noorusele väga vajaliku võidu.

Ilma vahetusteta mänginud Noorust esindasid laupäevases palavuses Vladimir Ingver, Reio Praats, Kristjan Kuldmägi, Keio Kanna, Eduard Lehtmets, Mihkel Kukk, Nikolai Roop, Mario Tikerberi, Mairo Tikerberi, Andro Lepp ja Rauno Pristavka.

Kaheksa mänguga on Jõgeva SK Noorus-96 kogunud 13 punkti, liigatabelis ollakse hetkel 14 meeskonna hulgas kuuendal kohal. Tabeli tipus on 22 punktiga Paide Linnameeskonna II võistkond, järgnevad Tallinna Dünamo 16 ning Türi JK Ganvix, Raasiku FC Joker 1993 ja Tartu JK Welco Elekter 15 punktiga. 13 punkti on ka JK-l Luunja.

Parimate väravaküttide edetabelit juhib Ergo Eelmäe (Türi) 8 tabamusega, Mario Tikerberil ja Karel Seirel (Türi) on kirjas 7 väravat.

Pühapäeval kell 12.00 kohtub Noorus-96 Kuusalus JK-ga Kaitseliit Kalev. Laupäeval, 7. juunil kell 11.00 ollakse Jõgeva aleviku staadionil vastamisi Tallinna Dünamoga.