Jõgeva Noorus-96 jalgpallipoisid alistasid taas Põltsamaa Spordi

C-klassi Eesti meistrivõistluste sügisringi üheksanda vooru kohtumises olid teisipäeval Jõgeva linna staadionil vastamisi Jõgeva SK Noorus-96 ning Põltsamaa Sport. Viis minutit enne kohtumise lõppu löödud väravast võitis Jõgeva 1:0.

Kui selle hooaja varasemates omavahelistes mängudes on Jõgeva ülekaal olnud ilmne (9. mail võideti koduväljakul 5:0 ning 9. septembril võõrsil 6:0), siis seekord osutasid vaid kümnekesi väljakul olnud põltsamaalased visa vastupanu, suutsid pea kogu kohtumise jõgevalaste marulised rünnakud tõrjuda ja ka omalt poolt mitmeid ohtlikke olukordi tekitada. Viis minutit enne kohtumise lõppu tegi põltsamaalaste kaitse siiski vea, üksinda pääses läbi Kristjan Rumm ning Mustvee gümnaasiumis õppiv poiss lõi palli seni eksimatult tegutsenud väravavahile Mihkel Kuusele püüdmatult väravasse.

Möödunud reedel peetud kaheksanda vooru kohtumistes olid Jõgevamaa noorte jalgpallurite vastasteks Eesti meistriliiga meeskondade järelkasvutiimid. Jõgeva Noorus-96 alistas Hiiul tulemusega 4:2 Nõmme Kalju (kaks väravat nii Kristjan Rummult kui ka Raul-Martin Sirkaselt), Põltsamaa Sport kaotas koduväljakul 0:2 Tallinna Infonetile.

Üheksa vooru järel juhib C2-B turniiri 19 punkti kogunud Viimsi FCF MRJK, teisel kohal oleval Jõgeva meeskonnal on 15 punkti. Põltsamaa Sport on kaheksa meeskonna konkurentsis 9 punktiga kuuendal kohal.

23. septembril kell 17 kohtuvad põltsamaalased koduväljakul Viimsi meeskonnaga. 26. septembril kell 17 on Jõgeva Noorus-96 Keilas vastamisi sealse jalgpalliklubiga ning Põltsamaa Sport mängib taas koduväljakul, vastaseks Nõmme Kalju.