Jõgeva noored mängivad Ungaris

Ungaris Kaposváris peetaval noorte jalgpallifestivalil osalev Jõgeva SK Noorus-96 C-klassi meeskond on U14 vanuseklassi turniiril pidanud kahes esimeses alagrupimängus tunnistama vastaste paremust.

Esmaspäeval kaotati C-alagrupi avamängus Itaalia meeskonnale STB Academy 2:6, teisipäeval jäädi aga 0:4 alla Kaposvári jalgpalliklubi Rákóczi rohelisele tiimile. Eilses viimases alagrupimängus oli jõgevalaste vastaseks NAŠK Našice Horvaatiast.

Kahele kaotusele vaatamata pole jõgevalaste edulootused veel kadunud – kohamängude avaringi pääsevad kõik selle vanuseklassi turniiril osalevad 16 meeskonda. Veerandfinalistide selgitamiseks lähevad C-alagrupis mänginud tiimid täna vastamisi D-alagrupi meeskondadega, Itaalia ja Ungari meeskondade kõrval võib Noorus-96 kokku minna ka Narva Transiga, kes alistas 4:1 Szentlörinc SE (Ungari) ning viigistas 2:2 Pontisolaga (Itaalia). Veerandfinaalid ja poolfinaalid mängitakse reedel, turniiri võitja selgub laupäeval.

Üheteistkümnendat korda peetaval Intersport Youth Football Festival’il mängivad 8-19aastased jalgpallurid, üheteistkümnes vanuseklassis on kokku võistlustules 160 võistkonda.