Jõgeva maavalitsuse aasta tegijaks valiti Tiina Loorand

Tiina Loorand töötab Jõgeva maavalitsuses projektinõunikuna alates eelmise aasta oktoobrist. Ta on maavalitsuse eestvedamisel peetavate maakonna suurürituste peakorraldaja. Lisaks projektitööle tegeleb Loorand ka kultuuritöö koordineerimisega. Kõik Kalevipoja nimega suursündmused ? kahel aastal peetud kala- ja veefestival, esimene uisumaraton tänavu märtsis ja sügisene rulluisumaraton ? said just sellistena teoks suuresti tänu Looranna organiseerimistööle, samuti näiteks 1. detsembril Kuremaa lossis toimunud Jõgeva maavanema tänuhommikusöök, millel osales ligi veerandsada külalist.

Aasta tegija tiitli juurde kuulub 1000 euro suurune auhinnaraha.

Silmapaistvate töötulemuste ning lisakohustuste kiiduväärse täitmise eest annab maavanem Aivar Kokk osakonnajuhatajate ettepanekul välja ka nädala tegija ja kvartali tegija tiitlit, kaks korda aastas makstakse heade tulemuste eest tulemustasu.

?Maavalitsuses on ametis töökad inimesed. Neid tunnustades ei ütle ma kunagi kulunud sõnu, et olge edaspidi veelgi tublimad. Soovin, et nad oleksid tulevikus niisama tublid nagu seni,? räägib Aivar Kokk. ?Paremate tulemuste tagaajamine tooks kaasa juba ohu inimeste tervisele.?

Tiina Loorand tunnistab, et pole elus kunagi midagi tunnustuse saamise nimel teinud. “Muidugi on hea meel, kui kordaläinud ettevõtmisi märgatakse. Sest ma ei tee neid asju ju mitte enda, vaid ikka teiste jaoks,? lisab Loorand, keda võib pidada tööle pühendumise ja kohusetundlikkuse etaloniks.

Uue aasta jaanuaris koordineerib ta Jõgevamaa kultuuri- ja sporditöötajate vastuvõtu ettevalmistusi, veebruaris korraldab maavanema vabariigi aastapäeva puhust vastuvõttu, olles samal ajal ka 3. märtsil 2007 toimuva teise Kalevipoja Uisumaratoni peakorraldaja.

ANDRES LOORAND,
Jõgeva Maavalitsuse pressiesindaja

blog comments powered by Disqus