Jõgeva Lions-klubi kinkis lastekodule tordi

LC Jõgeva president Kalle Piiskoppel, Vahur Kukk (president aastatel 2002-2003) ning praegune esimene asepresident Aleksander Kibal andsid lastekoduperele tordi üle aastavahetuspeol. Torti kaunistas Jõgeva LC embleem. Tordi ostmiseks saadi suur osa raha koostöös Sinu Pubi juhi Tõnu Jalakasega. Nimelt viidi toitlustusasutuses läbi tore heategevuskampaania. Jõulupraadide müügist saadud rahast läks osa Siimusti Lastekodu heaks.

«Tordi kinkimisega väljendame lugupidamist Siimusti Lastekodus elavate laste ja noorte ning selle asutuse töötajate vastu. Ühtlasi oleme huvitatud pidevate koostöösidemete loomisest lastekoduga, sest laste abistamine on meie klubile üks olulisemaid tegevussuundi,» lausus Piiskoppel. Tema sõnul on lastekodu juhataja Silvi Moont oma hoolealustele pühendunud.

Ta märkis, et «lõvid» tahavad olla toeks asutusele, mis on koduks ajutiselt elu hammasrataste vahele sattunud õppuritele, kes omandavad teadmisi Eestimaa erinevates koolides.

Jõgeva Lions-klubi esindus elas kaasa ka jõuluetendusele aastavahetuspeol, milles mängisid nii lastekodu kasvandikud kui töötajad. «Lõvidele» meeldis etlejate esinemisjulgus ja eneseväljendusoskus.

Jõgeva valla nimel andis Siimusti Lastekodule aastavahetuspeol kingitusi üle vallavolikogu esimees Aivar Kokk. Ajal, mil Aivar Kokk oli Palamuse «lõvide» president, abistas seegi klubi Siimusti lastekodu.

Lastekodu juhataja Silvi Moont tänas kõiki, kes on lastekodu abistanud. Ta märkis ka, et abistajate-toetajate arv kasvab pidevalt.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus