Jõgeva Lions-klubi asus juhtima Kalle Piiskoppel

Jõgeva Lions-klubi asus perioodil 2014-2015 presidendina juhtima Kalle Piiskoppel, kes on ka varem lõviklubi eesotsas olnud. Piiskoppel töötab sihtasutuse Jõgeva Haigla ravijuhina.

Ajavahemikul 2013-2014 tähistas Eesti lionsliikumine 25. aastapäeva ja juubeliväljaandena tutvustatud raamatusse jäädvustati ka Jõgeva klubi tegemised. Klubi eesmärgiks oli arendada koostöösuhteid nii seniste kui ka uute partneritega. Mitmed ettevõtmised toimusid koostöös mittetulundusühingu Jõgeva Perekeskus mängutoaga Kraaksupesa. Koolitusüritus sai teoks koos fotograafe ühendava mittetulundusühinguga Piltijad, kuhu kuulub ka LC Jõgeva asutajaliige Rein Mõts.

Maaelu edendamise teemadel toimus mõttevahetus mittetulundusühinguga Sadala Külade Selts. Jätkusid välissuhted Lions-klubiga Jõgeva Soome sõpruspiirkonnast Keuruust.

Uue presidendi Kalle Piiskoppeli sõnul jääb Jõgeva klubi tegevuse eesmärkideks humanistlik ellusuhtumine, aateline ja silmaringi arendav tegevus nii klubisiseselt kui ka koostöös praeguste ja uute partneritega.

 “Klubile tuleb igati kasuks koosnemine mitmete eluvaldkondade asjatundjatest, kellel on samas ka erinev loomus,” rääkis Piiskoppel, kes oli LC Jõgeva presidendiks ka kümmekond aastat tagasi. Kalle Piiskoppelit on lions-liikumise edendamise eest Jõgeval tunnustatud  nelja rahvusvahelisel tasemel  aumärgiga.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus