Jõgeva linnavolikogu valis aseesimeheks Peep Põdderi

 

Neljapäeval peetud Jõgeva linnavolikogu istungil valiti linnavolikogu aseesimeheks Keskerakonna fraktsiooni liige Peep Põdder ja revisjonikomisjoni esimeheks Kalmer Lain Reformierakonna fraktsioonist.

Senine Jõgeva linnavolikogu esimees Kalle Piiskoppel Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioonist teatas soovist tagasi astuda seoses uue koalitsiooni moodustamisega ja  koalitsioonileppes kirjas olevaga.

Uueks linnavolikogu aseesimeheks valiti Peep Põdder Keskerakonna fraktsioonist. “Soovin selles ametis võimalikult põhjalikult kaasa aidata linna omavalitsuspoliitika arendamisele ja eriti keskenduda kommunaalteenustega seotud teemadele. Abistan ja vajadusel asendan ka volikogu esimeest istungite juhatamisel,” ütles Põdder.

Linnavolikogu revisjonikomisjoni esimeheks valiti ühehäälselt endine linnapea Kalmer Lain, kes on naasnud linnavolikokku ja kuulub Reformierakonna fraktsiooni. Jõgeva linnavolikogu traditsioonide kohaselt on revisjonikomisjoni esimehe koht kuulunud opositsioonile.

Linnavalitsuse liikmeks kinnitatud Aare Olgo (abilinnapea) ja Heli Raevaldi asemele tulid Keskerakonna fraktsiooni liikmetena volikogusse lasteaia “Rohutirts” õpetaja abi Anne Manninen ja OÜ Market Transport omanik Mait Õunapuu.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus