Jõgeva linnas avati rekonstrueeritud tänavad

Laia ja Rohu tänava ehitustööd lõppesid ametlikult juba  2. oktoobril, kui ehitajad, ehitusjärelevalve komisjoni liikmed ja linnavalitsuse esindajad vaatasid lõpptulemuse üle. Mõlemad tänavad said positiivse hinnangu ning avati pidulikult 31. oktoobril.

Abilinnapea Ants Prii sõnul on Laia ja Rohu tänava rekonstrueerimine linna jaoks üks tähtsamaid projekte, millega on seotud palju arenduslikke ja hariduslikke punkte. Rohu tänava ääres asuvad lasteaed “Rohutirts” ja Jõgeva põhikool, seepärast paigaldati uuendatud teelõigule nn lamavad politseinikud, mis pidurdavad autode hoogu ja muudavad laste tee turvalisemaks.

Mais kuulutati välja avatud hankemenetlusega riigihange Laia tänava lõigu rekonstrueerimiseks Rohu tänavast kuni Aia tänavani, eeldatava maksumusega 133 000 eurot. Parimaks osutus ühispakkujate AS Vooremaa Teed ja Tallinna Teed AS pakkumus 106 493,50 eurot. “Õnnestus ka töö tähtajaliselt valmis saada: OÜ Teearu Grupp sai uue asfaltkatte maha täpselt enne kooliaasta algust,” lisas Prii. Pinnati ka Kalda ja Niidu tänav.

MATI ALEV 

blog comments powered by Disqus