Jõgeva linn tunnustas tublimaid

Pühapäeval Jõgeva kultuurikeskuses peetud aastavahetuse kontsert-aktusel tunnustas Jõgeva linnavalitsus omavalitsuse turvalisusele ja siinsete noorte eetilisele ja isamaalisele  kasvatusele silmapaistvamalt kaasa aidanud päästeteenistujaid, politseinikke, meditsiinitöötajaid ja kaitseliitlasi.

Päästeametnikest pälvisid linnavalitsuse tänukirjad Lõuna-Eesti Päästekeskuse vanemoperatiivkorrapidaja Tambet Kütt, ennetusbüroo juhtivspetsialist Tõnu Vare ja Jõgevamaa päästeosakonna meeskonnavanem Hannes Pagi. Politseitöötajatest tunnustati Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna Jõgeva linna vanemkonstaablit Annika Riisalu ja konstaablit Jana Õimu ning patrullitalituse komissari Kalle Seppa, Jõgeva Haiglast  aga kirurgia- ja hooldusosakonna vanemõde Ave Traksi, sisehaiguste arsti Brigitte Kuttit ja hooldajat Koidu Rahni. Kaitseliitlastest autasustati tänukirjaga Airiin Laanevälit ja Marika Kallemaad, kes mõlemad tegelevad noorterühmade juhendamisega.

“Kaasinimeste turvatunnet tagavate ja õnnetuskoldeid likvideerivate inimeste tunnustamine on väga ilus komme,” ütles päästeametnik Tambet Kütt.

“Meie töös kordaminekute märkamine rõõmustab meid,” kinnitas konstaabel Jana Õim.

“Töötan Jõgeva Haiglas veel suhteliselt lühikest aega, seepärast on linnavalitsuse tänukiri mulle tõeliselt meeldiv üllatus. Kahjuks polnud mul võimalik ise aktusel osaleda, kuid linnapea tõi mulle tänukirja ja raamatu “Mälestuste Jõgeva” töökohale,” lausus arst Brigitte Kutti

Jõgeva linnapea Viktor Svjatõšev rõhutas oma tervituskõnes, et praegusel keerulisel ajal suureneb märgatavalt vajadus turvatunde järele ja seda tagavate ametnike töökoormus võib oluliselt suureneda.

iii

JAAN LUKAS 

blog comments powered by Disqus