Jõgeva klubid olid võidukad

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel olid nädalavahetusel võidukad mõlemad Jõgevamaa klubid. FC Jõgeva Wolves alistas esiliigas 6:4 (3:2) Maccabi ja Jõgeva SK Noorus-96 võitis teises liigas Põhja-Sakala 11:6 (5:4).

FC Wolves teenis esiliigas oma selle hooaja teise võidu. Kohe mängu avasekunditel viis Sergei Starovoitov „hundid“ 1:0 ette. Varsti lisas Marko Murumaa veel teisegi värava. FC Wolves hoidis läbi mängu turvalist paariväravalist ülekaalu ning sai lõpuks kirja 6:4 võidu.

Väravaid lõid „huntide“ eest veel Eduard Kovbasnjuk kaks ja Mihhail Gutak ja Sergei Krivin ühe.

FC Wolves on kogunud nüüd kümnest mängust 7 punkti, millega ollakse esiliiga turniiritabelis jätkuvalt viimasel ehk kaheksandal kohal.

Seevastu teises liigas jätkub Jõgeva SK Noorus-96 meeskonna mäekõrgune ülekaal. Tabelis on nüüd kümnest mängust kümme punkti, millega edestatakse teist kohta juba 9 punktiga. Seega kui suudetakse võita ka järgmine mäng, kindlustatakse endale liigavõit juba kolm vooru enne turniiri lõppu.

Seekordne kodumäng Põhja-Sakala vastu algas siiski kurjakuulutavalt, sest juba 6. minutiks jäädi 0:3 kaotusseisu. Alles siis hakati mängutuure üles saama ja 9. minutil lõi Raul-Martin Sirkas esimese vastuvärava. Edasi skoorisid juba Priit Jõeäär, Lauri-Robert Indus, Daniel Aganitš ja Jürgen Hiljurand ning poolaeg võideti 5:4.

Teisel poolajal oli Nooruse üleolek juba selge ning lõpuks vormistati kümnes järjestikune võit tulemusega 11:6. Väravani jõudsid veel Mairo Tikerberi, Raul-Martin Sirkas, Lauri-Robert Indus, Margo Parkala ja Stenver Kleimann-Leimann kahel korral. Sirkas lisas veel ka ühe omavärava.

Lisaks teenisid Nooruse mängijad viis kollast kaarti, millest Lauri-Robert Indusele näidati lõpuks punast kaarti.