Jõgeva klubid lõpetasid kaotustega

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas mängitud viimase vooru kohtumised ei toonud Jõgeva meeskondadele midagi rõõmustavat. Hooaeg lõpetati suurte kaotustega.

SK Noorus-96 kaotas Tallinnas 1:5 (0:2) JK Legion II meeskonnale. Taas puuduliku koosseisuga (10 meest) mänginud Noorus jäi juba 15. minutiks 0:2 taha ning ka teine poolaeg ei toonud mängu leevendust. Nooruse auvärava lõi 66. minutil Stenver Kleimann-Leimann.

Kaotuste lainel jätkas ka FC Jõgeva Wolves, kui Narvas saadi hävitavalt 0:12 (0:4) JK Trans II meeskonnalt.

Nende mängudega jõudsid ka II liiga turniirid lõpule. Liigaturniiri põhja/ida piirkonnas kuulus SK Noorus-96 meeskonnale 27 punktiga 10. koht. Nii tagasihoidlikul kohal oli meeskond viimati 2015. aastal.

FC Wolves kogus 19 punkti, mis andis eelviimase ehk 13. koha. See peaks tähendama ka väljalangemist III liigasse, kuid tegelik tõde selgub lähiajal. Lohutuseks oli Eduard Kovbasnjuki kolmas koht väravalööjate edetabelis 19 tabamusega.