Jõgeva jalgpallurid võidukad

 

Jõgeval, spordikeskuses Virtus peeti hiljuti Jõgevamaa saalijalgpalli meistrivõistlused noormeestele kahes vanuseklassis.

A-klassis oli Jõgeva SK Noorus-96 esindusvõistkonna ülekaal suur. Vastastele löödi 17 väravat, endale lasti sisse ainult üks värav ning koguti 10 punkti. Teise koha saavutas SK Mustvee-Kasepää võistkond 7 punktiga. Põltsamaa JK Sport ja Jõgeva SK Noorus-96 II võistkond kogusid võrdselt 6 punkti. Et nende omavahelise mängu olid võitnud Põltsamaa poisid, kuulus kolmas koht neile. Viiendale kohale jäi SK Noorus-96 III võistkond.

Maakonna meistriks tulnud Jõgeva SK Noorus-96 esinduskoosseisus tegid kaasa Mairo Tikerberi, Reio Praats, Simmo Säärits, Teno Vilu, Jesse Pint, Kevin Liblik ja Kaspar Virkus. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Mairo Tikerberi.

Ka poiste C-vanuseklassis oli juba enne viimast vooru selge et Jõgevamaa meistriks tuleb Jõgeva SK Noorus-96, järgmiste kohtade pärast käis aga kõva rebimine. Põltsamaa JK Sport esimene ja teine koosseis kogusid võrdselt 7 punkti ja ka nende omavaheline mäng oli jäänud 1:1 viiki. Parem väravate vahe andis teise koha esinduskoosseisule, teine koosseis jäi kolmandaks. Neljas oli Mustvee ja viies Adavere PK võistkond.

Maakonna C-vanuseklassi meistriks tulid Jõgeva SK Noorus-96 koosseisus Kevin Liblik, Stenver Kleimann-Leimann, Rene Hendrik Sirkas, Ander Kallo, Kevin Liiver, Andri Porro, Risto Štukert, Rauno Lääne ja Keimar Leino. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Germo Ottender.

IGOR ORLOV

blog comments powered by Disqus