Jõgeva jaama saabub jõulurong

Eesti Raudtee turvajuht Tamo Vahemets ütles, et nad on isekeskis jõulurongi, mis koosneb ehitud vedurist ning kahest vagunist, “kommirongiks” ristinud. Kuues peatuspunktis ? Tapal, Jõgeval, Tartus, Reolas, Põlvas ja Oraval ? jagatakse lastele umbes 300 kilo kommi. Nii on päkapikkudel, kes Vahemetsa sõnul on ka üsna päkapiku kasvu ning selleks ametiks spetsiaalselt välja koolitatud, tööd omajagu.

Perroonil esineb Eesti Raudtee koor ning rahvas saab ettevõtte juhtidele ning juhatuse liikmetele oma muresid kurta ning küsimusi esitada.

Vahemets ütles, et jõulurong on tänavu liikvel neljandat korda. Üle aasta sõidetakse Narva suunal ja üle aasta Tartu poole, tänavu on taas Lõuna-Eesti kord.

?Jõulud on ilus aeg ja sel ajal võiks midagi teistmoodi ja erilisemalt teha. Raudtee-äärsetes sõlmpunktides elavate inimeste jaoks on raudtee ja rongiliiklus kujunenud elu oluliseks osaks, nii võiks neile natuke meelehead ja kultuuri just rongiga saabuda,? ütles Vahemets ja lisas ka, et Eesti Raudtee juhtkond tahab anda inimestele võimaluse rääkida probleemidest, mis seotud elupaigaga raudtee ääres.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus