Jõgeva hokiväljakul oli jääkarneval

Uiskudel võis näha kloune, kasse, jäneseid, aga ka päkapikku, varest, vanakurja, karumõmmi ja paljusid teisi. Oli ka neid, kes lihtsalt toredast peost osa saama olid tulnud.

Karnevalil osalejate uisutamisoskus, nagu ka iga, oli väga erinev. Oli neid, kes tegid uiskudel alles esimesi samme või tuletasid meelde ammuseid oskusi, aga ka talispordihuvilisi, kes demonstreerisid väga head sõiduoskust. Mõni uisusõber oskas teha ka mitmesuguseid trikke, mida ka teistele julgelt näitas.

Üritusele lisasid värvi sobiv taustamuusika ning huvitavad võistlused. Üheks põnevaks jõukatsumiseks oli kummide vahelt läbisõit, seejärel tuli aga lasta kükakile ning sõita nii kaugele, kui uisud viivad. Parimateks kaugussõitjateks olid Karl Sander Poll, Virve Vend ning Mirja Astel. Vigursõidu võitsid aga Egert Valdmann, Virve Vend ja Kerli Kaarepere. Täpsusviskes, kus tuli litter hokikepiga väravasse sihtida, olid parimad Kristiina Restova ja Sander Mikotalu.

Karnevalil valiti välja ka huvitavamad maskid ja kostüümid. Väiksematest osalejatest tunnistati parimateks jänes Jaana Kaarend ja haldjas Maret Jõgar, vanematest karumõmm Tenno Koll.

Kõik kolm said lisaks väikestele autasudele ka õiguse hooaja lõpuni väljakul tasuta uisutamas käia.

Kõik karnevalil osalenud said vahepeal hokimajas puhata ning kuuma teed juua, küpsist ja õuna süüa. Kõigile lastele, kes võistlustel osalesid, jagati magusaid auhindu, võitjad said magusat veel lisaks. Karnevali korraldas Kaido Poom, talle olid nõu ja jõuga abiks ka Rita Ottenson, Anu Rebane, Raimo Jäger ja Harri Jürman.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus