Jõgeva haigla sai Eckard Klugilt taas humanitaarabi

Sadala kandis Ookatku külas elav heategevuse edendaja Eckard Klug tõi Jõgeva haiglale  suures koguses patsientidele vajalikke  rõivaid ja muidki  ravil või hooldusel viibimise ajal tarvilikke esemeid.

Eckard Klug tõi oma teiselt kodumaalt Rootsist  rohkearvuliselt uusi rõivaid, mis on õmmeldud spetsiaalselt patsientidele. “Erinevas  mõõdus ja mitmesuguse väljanägemisega, nööpidega või nööpideta rõivad peaksid olema sobivaks riietuseks ka haigetele, kes pikemat aega ravil või  hooldusravil,” ütles ta. Samuti sisaldas Klugi toodud humanitaarabisaadetis hügieenitarbeid ja teisigi haiglaeluks tarvilikke esemeid. 

Eckard Klug on Jõgeva haiglat abistanud varemgi. Muu hulgas on raviasutus saanud ratastoole, lamavate haigete pesemiseks tehtud dušivanni, voodisirme ja ka meedikute kitleid.

“Meie haiglas tuntakse Eckardit juba üle kümne aasta. Ta on missioonitundega mees, kes peab humanitaarabi Eestisse toimetamist mitte eriliseks sündmuseks, vaid iseenesest mõistetavaks tegevuseks,” ütles SA  Jõgeva Haigla juhataja Peep Põdder.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus