Jõgeva FC Wolves on hoos

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel on hoo üles saanud Jõgeva FC Wolves, kes viimasest neljast mängust on kogunud esiliigas 9 punkti. Viimati alistati võõrsil tabelis teisel kohal olev Sillamäe JK Dina 10:6 (4:2).


FC Wolves mängis pühapäeval Sillamäel juba meistriliigasse otsepääsme kindlustanud JK Dinaga 184 pealtvaataja ees. Mängu alustati hästi ja teisel minutil viis „huntidele“ Venemaalt appi tulnud Sillamäe Silmeti mängija Nikolai Žukov Wolvesi 1:0 juhtima. Vastane vastas küll kiirelt kahe väravaga, aga poolaja võitis Jõgeva meeskond 4:2. Kaks väravat sai avapoolajal veel kirja Žukov ja ühe Sergei Starovoitov.

„Teisel poolajal läksime juba oma teed, lõime veel kuus väravat ning võitsime mängu kindlalt 10:6. Seejuures oli eduseis korraks isegi kuue väravaline (9:3). Teisel poolajal sai veel kaks väravat kirja Žukov, kes lõi kokku seega viis väravat. Lisaks tegid veel kaks väravat nii Tauri Laurits kui ka Jüri Kanep,“ rääkis Wolvesi treener Kervin Kull.

„Nii jätkasime oma suurepärast seeriat, kus viimases neljas mängus on kogutud 9 punkti ja  kahes viimases kohtumises on löödud 25 väravat. Ühtlasi tähendab see seda, et voor enne lõppu oleme taganud vähemalt 7. koha, aga parima stsenaariumi korral on võimalik isegi jõuda neljandaks, mis tähendaks juba mänge Meistriliiga play-offis. Selleks peab Wolves alistama reedel kodus FC Sillamäe ning lootma, et Maccabi-Rummu mängivad viiki ja Kohila kaotab JK Dinale,“ lisas Kull.

Seevastu teises liigas palliv Jõgeva Noorus SK-96 kaotas juba teise mängu järjest, kui laupäeval jäädi Rõuges 6:13 (2:3) alla sealsele Saunamaa meeskonnale. Jõgeva meeskond juhtis veel 28. minutil 6:5, siis anti mäng täielikult käest. Põhjuseks see, et mängiti vaid kaheksa mängijaga ning väravas seisis väljakumängija Priit Jõeäär. Ning juba esimesel poolajal said Andro Lepp ja Riigo Paumets punased kaardid.

Nooruse eest lõid kaks väravat Mairo Tikerberi ja Raul-Martin Sirkas, korra oli täpne Kaarel Põldma. Ühe värava lõid vastased endale ise.

Jõgeva meeskond juhib 33 punktiga siiski turniiritabelit ning kohtub pühapäeval kell 12 Virtuses viimases mängus FC Äksi Wolvesiga.

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus