Jõgeva FC Wolves kutsub spordisõpru appi

Möödunud aastal loodud ning tänavu Eesti meistrivõistluste neljandas liigas mängimist alustav jalgpallimeeskond Jõgeva FC Wolves avas portaalis stardipaik.ee projekti “FC Jõgeva Wolves jalgpallimaastikule”. Projekti eesmärk on koguda 720 eurot, millega kaetakse osaliselt meistrivõistluste osalustasu.

MTÜ Jõgeva FC Wolves juhatuse liikme Kervin Kulli sõnul moodustavad meeskonna tuumiku 16-20-aastased spordihuvilised noored, kelle kireks on mängida jalgpalli. “Mängijad on täis motivatsiooni ja tahet end meistrivõistlustel proovile panna,” lausus Kervin Kull. “Praegu on meeskond pidamas treeningmänge, ühtlasi osaletakse ka turniiridel üle kogu Eesti, et ennast jalgpallimaastikul korralikult sisse elada.”

Sel laupäeval kell 14 peab Jõgeva FC Wolves Virtuse spordihoones šõumängu, kus kohtutakse Eesti Jalgpalli Liidu meeskonnaga.

Eesti meistrivõistlustel osalemiseks tuleb jõgevalastel tasuda osalustasu 960 eurot. “Veerandi sellest oleme suutnud omal käel kokku saada,” ütles Kull. “Praegu oleme hakkama saanud ainult mängijate ja nende vanemate raha toel, kuna aga väljaminekud on muutumas liiga suureks, vajame abikätt, et klubi saaks edasi oma eesmärgini püüelda.”

“Leidub vähe spordiklubisid, kes suudavad eksisteerida täiesti ilma toetajateta, erandid pole ka meie,” lausus klubi eestvedaja. “Kuna meie seas on ka selliseid noori, kes tahaksid jalgpalli mängimist nautida, kuid kellel kahjuks puuduvad vahendid taolisteks suurteks väljaminekuteks, seisaksime peatselt silmitsi olukorraga, kus kaotame klubist nii mõnedki võtmemängija rolli täitvad mängumehed. Ettevõtmist toetades panustatakse noorte spordimeeste arengusse, meie eesmärk on nautida jalgpalli ning pakkuda oma poolehoidjatele põnevaid kohtumisi.”

Aadressil stardipaik.ee/projektid/jalgpall/fc-jogeva-wolves-jalgpallimaastikule/ saavad kõik huvilised kuni 17. märtsini teha annetusi “Huntide” projekti toetuseks. Miinimumsumma on 5 eurot, mille eest avaldatakse toetaja nimi koos tänusõnadega klubi kodulehel ja Facebook’i lehel. Suuremate summade annetamisel lisanduvad täiendavad auhinnad, 100 euro või suurema summaga toetaja võib muuhulgas endale saada meeskonna särgi vabalt valitud numbri ja nimega ning soovi korral ka oma logo või nime “Huntide” mängusärgile.

Mullu avatud portaal stardipaik.ee on ühisrahastusplatvorm, mille abil on võimalik leida rahastust spordiga seotud projektidele. Ühisrahastuse abil on sportlastel ja spordiga seotud projektidel võimalik jõuda senisest laiema toetajateringini, spordisõbrad saavad aga osaleda spordi edendamises, toetades just endale meelepäraseid projekte enda jaoks sobiva summaga.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus