Jõgeva bussijaamas avati kohvik

Pikka aega toitlustamisega tegelenud füüsilisest isikust ettevõtja   Nadežda Borissova avas eile Jõgeva bussijaamas kohviku, kus  pakutakse rikkalikkus valikus suupisteid ja jooke.

Jõgeva linnavalitsus tunnistas FIE Nadežda Borissova võitjaks enampakkumisel, mis korraldati bussijaamas pinna rendile andmiseks toitlustamisteenuse osutamiseks. Veterinaar- ja toiduamet kinnitas kohviku sisustuse vastavust euronõuetele.

“Kümnele ruutmeetrile sisustatud kohvikus teenindatakse kliente kahes lauas. Pakume hambrugerit, pizzat, samuti saiu, mis küpsetatud ettevõttes Pae Pagarid. Jookideks on kuum kohv ja tee, samuti saab aga  janu kustutada karastusjookide,  muu hulgas külma õllega,” rääkis Borissova.

“Teenindajaks on Kadri Plaat, kelle viisakuse ja sõbralikkusega paljud kindlasti tuttavad,” lisas Borissova. Avapäeval olid kohvikus suupisteid ja joogid tasuta.

“Ligi viisteist aastat müüsime süüa-juua busside endise peatuskoha lähedal asunud kioskis. Nüüd avanes meil suurepärane võimalus tegelda toitlustamisega kaunis ja huvitava arhitektuurilise lahendusega bussijaamas, mille lisab hubasust nüüdisaegne kütte- ja ventilatsioonisüsteem. Hea, et tänu linnavalitsuse jõupingutustele selline nägus hoone valmis. Klientidepuudust pole meie ettevõte varemgi tundnud ja eriti on kiidetud meie kohvi ja hamburgereid, mida ostavad ka teistest linnadest saabunud bussijuhid. Usutavasti suureneb nüüd meie külastajate arv veelgi,” avaldas kohvikupidaja lootust.

“Olen toitlustamisel rohkesti teadmisi ja kogemusi omandanud ja neid ka oma lastele edasi andnud. Minu pojast Dmitrist ongi nüüd saanud firma tegevjuht,” ütles ettevõtjast pereema.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus