Jõgeva aukirja said seitset inimest

Jõgeva linna aukirja pälvisid Jõgeva raamatukogu töötaja Tea Lall, lasteaia “Karikakar” õpetaja Liisi Poom, lasteaia “Rohutirts” majandusjuhataja Rein Kaste, logopeed Ulvi Valdmaa, Jõgevamaa gümnaasiumi projekti- ja noorsootööjuht Nele Graverson, linnavalitsuse sotsiaalspetsialist Annika Arnek ja Jõgeva haigla õde Elsa Talvik.

Kirjastuse Tänapäev 2015. aasta romaanivõistlusel pälvis Tea Lall kolmanda preemia ning juulis ilmus tema romaan “Katki”. Liisi Poom on 30 aastat töötanud lasteaias “Karikakar” ning osaleb aktiivselt ühiskondlikus tegevuses ning linnvolikogu töös. Rein Kaste on kohusetundlik majandusjuhataja ning aktiivne vabatahtlik toidupangas ning tegutseb linnavolikogu komisjonides. Jõgeva põhikooli logopeedi Ulvi Valdmaa töövaldkond on koolis üks keerulisemaid ja töömahukamaid. Hariduslike erivajadustega õpilaste arv kasvab koolides iga aastaga. Ulvi õpetab ja aitab lapsi nii koolis kui lasteaias.

Nele Graverson on Jõgeval erinevate noorsootööprojektide algataja ning oma ettevõtlikkusega oli ta ka esimese Jõgeva koolide vilistlaste kokkutuleku korraldamise eestvedaja. Jõgeva linnavalitsuse sotsiaalspetsialisti Annika Arnek pühendab töö kõrvalt kogu vaba aja rallispordile. Annika jaoks oli 2015. aasta edukas, meeskond võitis Saaremaa ralli. Elsa Talvik on aastaid töötanud Jõgeva kiirabis ning annab erakorralist meditsiiniabi nii Jõgeva linna kui maakonna elanikele.

MARGE TASUR

blog comments powered by Disqus