Järjekordne mälumäng Maarja-Magdaleenas

Laupäeva õhtul koguneti Maarja rahvamajja igasügiseseks mälumänguks.

Tänavune minikilb oli järjekorras juba 16. ning rahvamaja juhataja Tiia Pärtelpoja kinnitusel pole plaanis traditsiooni hüljata. Kaugel sellest: tuleval aastal soovivad ettevõtmisega liituda ka huvilised äsja tekkinud ühisvalla Tartu-poolsest osast.

Võistkondi oli seekord osalemas kuus, küsimusi, nagu tavaliselt, kolmkümmend, ning nende koostaja ning mängu läbiviijagi sama, kes ikka ja alati – Ülo Nõlvak.

Punkte oli võimalik teenida 61, esimeseks tulnud võistkond sai neid kirja 25 ning nii väike number vihjas küsimuste koostajale, et pähklid said pisut liiga kõvad valitud. Tavaliselt on parim võistkond 40 punkti ligi jõudnud ja see näitaja on normaalne.

Samas on vastajate edukus vähemalt selle võistluse puhul üsna ettearvamatu ja enamasti püsib mitu laudkonda viimase küsimuseni tihedalt üksteise kannul. Nii kulges mäng seegi kord.

Võitjavõistkond (Arne Rebane, Sirje Teesaar, Vello Soomets ja Ingrid Treier-Soomets) sai niisiis kirja 25 punkti, teise koha saavutanud (Rein, Priit, Kaarel ja Mart Pärnapuu) jäid neist maha vaid ühe punktiga ning kolmandaks tulnud Maila, Kristjan ja Viktor Trink said kirja 22 punkti.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus