Jalgpallis suurte kaotuste lainel

Nädalavahetus tõi kolmele maakonna klubile jalgpalli Eesti meistrivõistlustel vaid musta masendust. Kolme mänguga löödi Jõgeva meeskondadele 21 väravat. Tulemuseks mõistagi kolm kaotust.

II liigas mängiv Jõgeva SK Noorus-96 kaotas võõrsil pärast väravateta avapoolaega Tartu JK Welco II-le 0:4. Lisaks teeniti mängus kolm kollast kaarti. Taas mängiti väheste jõududega, vaid üks vahetusmängija.

Samas liigas mängiv FC Jõgeva Wolves hävis koduväljakul Tallinna JK Legion II-le meeskonnale 2:9 (1:4). Algus oli „huntidele” paljutõotav, sest 10. minutil viis Tarvo Padar väljakuperemehed 1:0 ette. Ent rohkemaks rõõmu ei jätkunud. Edasi skoorisid juba tallinlased. Ka Wolvesi teise värava teisel poolajal lõi Denis Serikovi söödust Padar. Kodumeeskonna päästis kümnendast väravast väravavaht Kristo Päkko, kes tõrjus 83. minutil vastaste penalti.

III liigas mängis Vaimastvere SK Illi/SK Noorus-96 Tartus, vastaseks sealne FC Helios. Vaimastvere meeskond lubas mõlemal poolajal lüüa neli vastuseta jäänud väravat. Kokkuvõttes seega 0:8 kaotus.