Jäähoki tähistab sünnipäeva

 

Käesoleval hokitalvel tähistab Jõgeva jäähoki oma 65. aastapäeva. Sissejuhatuseks sellele toimus novembris Valdur Rajalo juubelikonverents. Laupäeval, 12. veebruaril märgitakse ümmargust hooaega aga hokiväljakul. Ürituse korraldaja on Jõgeva SK Pedja eesotsas klubi juhi Kaido Poomiga.

Nagu ütles viimased 32 aastat Jõgeval jäähokit arendanud Poom, ei ole küll tänavu tegemist suure tähtpäevaga, kuid jäähoki ja temaga tegelenud inimesed väärivad siiski ka 65. aastapäeva tähistamist.

“Märgime seekordset sünnipäeva siis veebruarikuu teisel laupäeval. Kell 12 algab Jõgeva hokiväljakul turniir erinevate põlvkondade mängijate vahel. Loodame komplekteerida neli meeskonda, kes siis omavahel väikese turniiri maha mängivad,” rääkis Poom.

Taoliste turniiridega on Jõgeva hoki juubelit tähistatud alates 1996. aastast, mis toob jääle nii mõnegi endisaegse mängumehe, kes muidu juba ammu uisud varna riputanud. Nii peaks selline turniir pakkuma uudistamist ja kaaselamist kõikidele hokisõpradele.

Poom loodab seekord jääl näha mitmeid nimekaid mängumehi ka sellest põlvkonnast, kes veel 1990. aastate algul Jõgevat Eesti meistriliigas esindasid.

“Mängijatel, kes soovivad turniiril osaleda, palume koguneda hokiväljakule kella 11-ks, et saaksime aegsasti meeskonnad komplekteerida ja kõik mängijad varustusega kindlustada. Mängudega tahame alustada siis hiljemalt keskpäeval.”

Pärast päeva hokiväljakul oodatakse aga jäähokimängijaid juba pidulikule koosviibimisele samas lähedal asuvasse Madise majja. “Koosviibimisega alustame seal kell 18 ja osalustasu on 10 eurot, mida on võimalik maksta kohapeal,” selgitas Poom.

Endisi hokimehi, kes kunagi seda spordiala meie väikelinnas harrastanud, oodatakse sel päeval Jõgevale nii lähedalt kui kaugelt.

Kõigil, kes soovivad osaleda õhtusel pidulikul koosviibimisel, palume anda sellest 7. veebruariks teada Kaido Poomile telefonil 56603514.

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus