Ilus õhtupoolik Mustvee kultuurikeskuses

Ühel kenal oktoobrikuu pärastlõunal tulid Mustvee kultuurikeskuses  kokku meie linna pensionärid, et tähistada lõikustänupüha. Kohale oli tulnud üle viiekümne inimese. Peo avasõnad ütlesid Elle Palm ja Valentina Jazõkova, soovides head peotuju.

Meile oli külla tulnud Jõgevamaa Pensionäride Ühenduse esimees Heino Ilves, kes andis Mustvee Linna Pensionäride Seltsingule “Sõprus” üle Jõgeva Maavalitsuse aukirja aktiivse tegevuse eest eakate inimeste ühistegevuse arendamisel ja eduka koostöö eest kohaliku omavalitsusega.

Oleme uhked ja õnnelikud, sest meie seltsingu liikmed on tublid ja teotahtelised inimesed. Tunneme rõõmu ühiselt tehtust. Meie seltsingu liikmed Lydia Soosaar ja Valter Jaanus on Mustvee linna aukodanikud ja võtavad aktiivselt osa meie seltsingu tööst. Valter Jaanus oli esimesed kolm aastat meie seltsingu esimees. Tiitleid on tal palju ning oleme rõõmsad, et Jõgevamaa Taat 2006 leiab alati jõudu ja jaksu meie üritustest osa võtta.

Külalisesinejateks olid Omedu külaseltsi isetegevuslased Lea Mangulsoni juhendamisel. Nad esitasid särtsaka omaloomingulise lühinäidendi “Unenägu”. Mida kõike võib unes näha! Tantsuks mängis ja laulis ansambel VTK. Et lõikustänupüha hästi õnnestuks ja lauad rikkalikult kaetud oleksid, selle eest kandsid hoolt Milvi Eiser, Eve Vooder, Ene-Tiia Krehova, Viive Tooming, Helene Kask, Eha Toode ja Leila Kohal.

Õnnitlesime ka teise poolaasta juubilare Salme Leebenit, Maimu Jevstignejevat, Eve Vooderit ja Urve Eriksoni.

AINO KOLPAKOVA, seltsingu “Sõprus” esinaine

blog comments powered by Disqus