Ilus ettevõtmine sai väärika lõpu

Pühapäeval toimunud Jõgeva kohvikutepäeval avas linna peatänaval uksed ka Jõgevamaa Töötukassa kohvik „Kes ei tööta, otsib tööd“. Otse oma kontori ees Suurel tänaval tegutsenud töötukassa ootas külastajaid maitsma personali valmistatud head ja paremat, et kogutud raha annetada Jõgevamaa puuetega laste vanemate ühingule. Päeva lõpuks saadi niiviisi kokku 450 eurot.


Eile keskpäeval pandi ilusale ettevõtmisele väärikas punkt, kui oma kontoris anti kogutud raha üle maakonna puuetega laste vanemate ühingu juhatuse eelmisele ja uuele esimehele. Ühingu juhid olid südamest tänulikud nii töötukassa aktsioonile kui ka inimestele, kelle annetustest ja ostmisest see toetussumma kogunes. See oli meeldivaks üllatuseks.

Annetuse väärtust tõstab tõsiasi, et Jõgevamaa Töötukassa osakonna juhataja Liina Võsaste sõnul oli see töötukassa inimeste enda initsiatiivil ja vabatahtlikkuse alusel toimunud ettevõtmine. Üks asi on kohviku püsti panemine, kuid hoopis kaunima värvingu annab sellele päeva lõppeesmärk, aidata abivajajaid. Kusjuures, töötukassa ei unustanud kohvikut pidades aidata inimesi ka töökoha otsingutel.

Nii sai Jõgeva kohvikutepäev töötukassa personali näol justkui uue väljundi, mis võiks järgmistel aastatel kindlasti teistelegi eeskujuks olla. Seda enam, et inimestele see ettevõtmine meeldis, mida tõestas oodatust suurem kohvikute külastatavus. Ka töötukassa kohvikusse jagus külastajaid arvukalt ning teadmine, et kauba eest makstud rahaga toetatakse maakonna puuetega laste vanemate ühingut, suurendas vaid ostude väärtust.    

blog comments powered by Disqus