IIZI e-kindlustus avas Jõgeva ARK-i büroos esinduse

Eesti suurim kindlustusmaaklerfirma IIZI e-kindlustus avas oma esinduse ka Jõgeva autoregistrikeskuses. IIZI e-kindlustuse esindustes on võimalik sõlmida kiiresti liiklus- ja kaskokindlustust, valides kõige soodsama ja sobilikuma kõigi kümne Eestis tegutseva kindlustusseltsi seast.

ARK-i büroode juures avatud IIZI e-kindlustuse esindustes on võimalik osta nii liiklus- kui ka kaskokindlustust ja sooritada kõiki sõiduki omaniku või rentniku vahetusega seonduvaid liikluskindlustusalaseid toiminguid, teatas ettevõte.

Kõigile klientidele tehakse seitsme kindlustusseltsi hindade võrdlus, mille hulgast saab valida soodsaima või sobivaima. Lisaks sellele saadab IIZI e-kindlustus poliisi lõppedes kliendile võrdlevad pakkumised ning pärast pakkumises toodud arve tasumist uue poliisi. Ka poliisi pikendades saab klient alati valida endale soodsaima variandi.

IIZI e-kindlustus avas 2001. aastal ühena esimestest Euroopas veebipõhise kindlustuskeskkonna.

Eesti suurima kindlustusmaaklerfirma IIZI e-kindlustuse osa kindlustusmaaklerite turul on ligikaudu 23 protsenti. Ettevõtte käive oli 2007. aastal üle 62,3 miljoni krooni.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus