If kindlustus tunnustas Villu Sinimetsa

Läinud nädala lõpus tunnustas If kindlustus kampaania „Otsime sangareid“ ajal juba kolmandat aastat vabatahtlikke päästjaid, abipolitseinikke ja kõiki inimesi, kes on päästnud kellegi elu, hoidnud ära kuriteo või õnnetuse või aidanud muul moel elu Eestis turvalisemaks muuta.


If kindlustuse juhatuse liikme Tiit Kolde sõnul kutsuti kampaania „Otsime sangareid“ ellu selleks, et julgustada kõiki meid märkama enda ümber toimuvat, appi tõttama või hätta sattunud inimesest teada andma.
„Ka tänavuste lugude põhjal võib öelda, et inimesed märkavad enda ümber toimuvat ja hoolivad teistest. Meile esitatud lood olid väga eriilmelised ning kõik väärisid esiletoomist ja tänu,“ kinnitas Kolde.
„Peale üksikute kangelastegude oli palju ka neid, kes pärast päevatööd ja perega koos olemist leidsid veel aega vabatahtlikuks tööks abipolitseiniku või päästjana.
Meil on väga hea meel, sest tundub, et ühiskond hakkab aina laiemalt mõistma, kuidas vabatahtlikud aitavad näiteks inimeste otsimisel, liiklusturvalisuse tagamisel ja veel paljudel viisidel.“
Põltsamaa vallast oli nomineeritud ja tänuüritusele kutsutud Villu Sinimets, Põltsamaa vallavalitsuse bussijuht, MTÜ Puurmani priitahtliku päästeseltsi vabatahtlik päästja, asutaja ja juhatuse liige.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus