“Huntideleˮ teine napp kaotus

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga turniiri teise vooru kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves pühapäeval Vaimastveres EMÜ SK-le 4:5.

Avavoorus alles üleminutitel vastase paremust tunnistama pidanud Wolves võitis tänavuse esimese mängu pidanud EMÜ vastu avapoolaja 3:1. Skoori avas Sven Karu, kaks väravat lisas Stenver Kleimann-Leimann. Teise poolaja algul suutsid tartlased Martin Haljaku kahe värava toel seisu viigistada, kuid 65. minutil viis Simo Tenno karistuslöögist Jõgeva tiimi taas juhtima. Wolvesʼi 4:3 eduseis püsis 78. minutini, siis viigistas kübaratriki teinud Martin Haljak jälle seisu. EMÜ-le tõi kolm võidupunkti Artjom Zubari tabamus 88. minutil.

Kahe vooru järel on täiseduga tabeli tipus Tartu JK Welco II, Viljandi JK Tulevik III ja FC Vastseliina. Punktiarve on Wolvesʼi kõrval avamata veel kolmel meeskonnal. Nende hulka kuulub ka jõgevalaste järgmine vastane, Navi Vutiselts, kes oma senises ainsas kohtumises pidi tunnistama Welco II kindlat 8:0 paremust. Mäng algab Vaimastvere Arenal laupäeval kell 12.