HK Pedja pürib Tartu liigas esikolmikusse

Jõgeva jäähokiklubi HK Pedja selle hooaja eesmärk on lõpetada Tartu hokiliigas kolme parema meeskonna hulgas.  Läinud laupäeval Petseri võistkonnale siiski kaotati.

Esmaspäevase seisuga  oli HK Pedja liigatabelis neljandal kohal, esikolmikust lahutas klubi vaid üks punkt ning peetud oli kuus kohtumist. Laupäeval peeti koduväljakul kohtumine tabeli teisel kohal asuva Petseri Euroceramika meeskonnaga, mis pärast pingelist heitlust kaotati.

Esimene poolaeg möödus kodumeeskonna dikteerimisel. Esimese värava viskas HK Pedja kasuks Jüri Narits ning selle seisuga mindi ka väikesele vaheajale. Teise poolaja alguses skoorisid kaks väravat idanaabrite meeskonnast, millele vastas 30. minutil Alari Kütt viigiväravaga. Tabloole ilmusid numbrid 2:2. Siiski kolm ja pool minutit enne lõppu vandus HK Pedja Euro-Keraamika survele alla ning venelased lõid enda võiduvärava, mängu lõppseisuks 3:2 HK Pedja kahjuks.

Klubi treeneri Kaido Poomi sõnul oli kodumeeskonnal puudu palju põhikoosseisu mängijaid ning HK Pedjal ei olnud mänguks isegi kahte viisikut välja panna. „Mängu lõpuks võttis lihtsalt väsimus võimust ning nii ka mäng käest läks,” tunnistas treener Poom, lisades, et Euroceramika mängis sel korral kohati liiga jõulist mängu. „Petseri mehed said päris palju karistusminuteid ja meie mehed omajagu haiget,” iseloomustas mängu Poom.

Vooremaa trükkimineku ajal algas Mustvee maantee väljakul selle hooaja viimane HK Pedja kodumäng, mille võidu korral tõuseksid nad tabelis kolmandale kohale. Sel hooajal on HK Pedja meeskonnal üle mitme aasta võimalik mängida koduväljakul. Käesoleval hooajal on HK Pedja alistanud Veskioru Pullid seisuga 7:4 ning Tartu Jäämurdjad 9:2.