Hetero tantsutüdrukud olid Kuremaal laagris

Ilmaga laagrilistel vedas, sooja ja päikest jätkus neile omajagu. ?Meil on alati ilmaga suvises treeninglaagris vedanud,? ütles treener Maia Karm.

Hommik algas väiksematele tantsulastele hommikuvõimlemisega, suuremad tegid joogatrenni. Pärast hommikusööki mindi ujuma või trenni.

?Kõik kolm tantsuklassi käivad vaheldumisi trennis ja rannas. Ainult söömas käime koos ja magama püüame ka minna enam-vähem ühel ja samal ajal. Trennid on meil hommikul poole üheksast kella kümneni õhtul. Üks treening kestab poolteist tundi. Grupid vahelduvad,” selgitas treener Anne Tamm-Kivimets.

Kuremaa ujula direktor Raivo Tralla ütles, et tema pole veel nii usinaid lapsi näinud. “Hommikul poole üheksast kella poole kümne-kümneni õhtul tegid nad pidevalt trenni,” märkis Tralla.

Hetero tantsustuudio viljeleb moderntantsu. Tartus on kooliaasta jooksul väiksematel kolm korda, suurematel neli-viis korda nädalas treeningud.

Valikrühmi stuudios ei ole, kõik lapsed tantsivad ühe programmi järgi. Põhiliselt esinetakse koolitantsu festivalil. Samuti on Hetero lastel omaloomingu festival Future, mida korraldatakse üks kord aastas.

Nii treenerid kui ka õpilased jäid laagriga rahule. Ainult matkama minna tüdrukud jõudnud, sest treenerid ei tahtnud neid väga ära väsitada.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus