Heikki Boode ei hakka suletud Marati Mustvee tsehhis rõivaid tootma

Jõgevamaa Tööhõiveameti juhataja Helen Manguse kinnitusel ei hakka Heikki Boodele kuuluv OÜ Mustvee Õmblus sügisest Marati Mustvee tsehhis rõivaid valmistama. Boode loobumist kinnitas ka endine Marati Mustvee tsehhi juhataja Anatolia Lunina.

“Töö alustamiseks vajasid töötajad ümberõpet, taotlesime selleks lisaraha ja tahtsin täpsemalt teada, millal saame ümberõppega alustada. Pärast mitmenädalast tulutut kontakti otsimist õnnestus mul Boodega reede lõuna paiku rääkida. Boode ütles, et loobub Marati Mustvee tsehhis töö alustamisest, sest tal on probleeme partneritega,” rääkis Manguse.

Endise Marati Mustvee tsehhi juhataja Anatolia Lunina sõnul ütles Heikki Boode temale neljapäeval, et ta sügisest Mustvees tööd ei alusta.

“Mis siis ikka, alustame kõike otsast peale. Pöördun taas nende ettevõtjate poole, kes olid kevadel valmis Mustvees midagi tootma. Tõenäoliselt saab siin tööd alustada mitu väikeettevõtet,” märkis Lunina.

Vooremaal ei õnnestunud eile Heikki Boodega ühendust saada.

Boode on varem öelnud, et Mustvee Õmblus hakkab tööd andma suurele osale mais koondatud Marati Mustvee tsehhi töötajaile. Ettevõttes pidi esialgu tööd saama 50 inimest ja järgmise aasta kevadeks juba 100 inimest. Marati Mustvee tsehhis töötas 123 inimest.

Trikotaa?rõivaste tootja AS Marat lõpetas tellimuste puudumise tõttu 6. maist oma Mustvee vabriku töö ja koondas kõik sealsed 123 töötajat.

Heikki Boode on ka meeste- ja naisterõivaid tootva OÜ Minitex omanik.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus