Head tulemused sisekergejõustikus

Tublilt esines Eesti talvistel meistrivõistlustel esimest aastat juunioride klassis võistlev 17-aastane Tabivere noormees Kristjan Rosenberg, kes püstitas isikliku sisevõistluste rekordi teivashüppes tulemusega 4.60, millega saavutas 7. koha. Nädal varem osales Kristjan Tallinnas Eesti juunioride meistrivõistlustel mitmevõistluses ning võitis 7-võistluses hõbemedali  isikliku rekordiga 4926 punkti. Tema üksiktagajärjed olid järgmised: 60 m jooks-7,62; kaugus-6.42; kuul-12.75; kõrgus-2.01; 60 m tõkkejooks-9,08; teivas-4.44; 1000 m jooks-3.02,34 . Ka jaanuari alguses Lätis Kuldigas toimunud Balti noorte ja juunioride maavõistlusel mitmevõistluses saavutas Kristjan 7- võistluses 4855 punktiga teise koha.

Edukalt võistlesid Eesti talvistel meistrivõistlustel ka need Jõgevamaalt pärit kergejõustiklased, kes on olnud sunnitud lahkuma maakonna piiratud võimalustega väikestest klubidest ja vahetama klubi seoses õpingutega ja elama asumisega suurematesse linnadesse. Hõbemedalid võitsid Palalt pärit Allar Lamp 3000 meetri jooksus ajaga 8.35,18 , Põltsamaalt pärit Indrek Kalvet kõrgushüppes 2.13-ga ning Palamuselt pärit Rauno Laumets 800 meetri jooksus ajaga 1.54,89.  Pronksmedali võitsid Laiuselt pärit Maarja Pärs  teivashüppes tulemusega 3.70, Palamuselt pärit Viljar Vallimäe  3000 m jooksus ajaga 8.40,85 ja Põltsamaalt pärit Mihkel Saks  kaugushüppes tulemusega 7.54.