Harry Poom loob Jõgeval jäähokinaiskonna

Spordiveteran ja kauaaegne hokimängija Harry Poom on otsustanud moodustada Jõgeval jäähokinaiskonna.

Teenekas spordimees ootab täna kell 16 Betti Alveri tänaval paiknevale jäähokistaadionile  tütarlapsi ja naisi alates 18. eluaastast kuni vanuseni, millal veel tuntakse ennast noorusliku, sportliku ja reipana.

“Jäähoki on Jõgevale läbi aegade nii üle-eestilist kui ka rahvusvahelist kuulsust toonud, seepärast jõudsin arusaamale, et linna oleks mõttekas moodustada jäähokinaiskond. Usun, et naised on piisavalt võimekad jäähokimängijad ja kui jõudu väheseks jääb, kompenseeritakse see vastutustunde ja tugeva empaatiavõimega,” ütles Poom, kes naiskonda treenima hakkab.

“Heatasemelise võistkonna loomiseks on kahtlemata vaja ka majanduslikke ressursse, seetõttu on teretulnud igasugune abi ja sponsorlus. Ökonoomust silmas pidades püüame aga võimalikult palju asju ka ise korda ajada. Näiteks esimesel kokkusaamisel hakkavadki naised ja neiud endale välioludes mängimiskostüüme õmblema ja keppe meisterdama,” kõneles Poom.

“Juba järgmisel talvel plaanime osaleda nii vabariiklikel kui ka välismaistel turniiridel, meie tõeliseks unistuseks on aga olla see võistkond, kes mängib avakohtumises tulevases Jõgeva jäähallis,” lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus