Hanna -Liina Võsa laulab heategevuslikul kontserdil Põltsamaa kirikus

Riigikogu liikme ja ettevõtja Aivar Koka algatusel 13. detsembril EELK Põltsamaa Niguliste kirikus peetaval heategevuslikul kontserdil “Jõuan jõuluks koju” laulab Hanna-Liina Võsa, keda saadavad džässkitarril Marek Talts ja kontrabassil Mati Tärn.

Aivar Koka sõnul sai heategevuslike kontsertide korraldamise idee Põltsamaal alguse viis aastat tagasi. “Mõte sai tuge ka linna ja selle ümbruse inimeste suurest huvist kultuurisündmuste vastu. Põltsamaa Niguliste kirik on hea akustikaga ja hubane paik kontsertide korraldamiseks, organiseerimisele aitab kaasa koguduse soe ja toetav suhtumine,” ütles ta.

“Tänavuse heategevusliku kontserdi sisustab Hanna-Liina Võsa, kelle esinemised on alati olnud soojad ja läinud kuulajaile südamesse. Kontsert kannab pealkirja “Jõuan jõuluks koju”:  nendeks pühadeks on ju läbi aegade lähedasi koju oodatud. Nii on see ka praeguses Eestis, kus paljudes peredes keegi kodumaast kaugemal elab ja töötab,” lisas Aivar Kokk.

Tema sõnul on heategevuslikul kontserdil võimalik annetada raha, mida kasutakse Põltsamaa kiriku fassaadi renoveerimiseks. Annetada saab ka pangaülekandega koguduse arvele.

“Põltsamaa kiriku heategevuskontserdid on olnud alati eriliselt rahvarohked. Näiteks Koit Toome kontserdil võis inimesi kirikus olla ligi tuhat,” lausus Kokk.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus