Hanna-Brita Kaasik suusakrossis esikolmikus

Pühapäeval Tartus toimunud Swedbank-Hawaii Expressi noorte suusasarja neljandal etapil võisteldi suusakrossis. Jõgevamaa suusatajatest oli edukaim Hanna-Brita Kaasik, kes sai N20 vanuseklassis kolmanda koha.

Nooremad suusatajad läbisid Tartu Lumepargi põneval ja raskel rajal vaid 800 meetri pikkuse eelsõidu, alates U16 vanuseklassist tuli edukamatel lisaks 1,2 km pikkusele eraldistardist eelsõidule läbida ka ühisstardist finaal.

Hanna-Brita Kaasik sai N20 vanuseklassi eelsõidus kolmanda koha, jäädes kiireimat aega näidanud Mariel Merlii Pullesele alla 21 ning teise koha saanud Johanna Treierile 17 sekundiga. Eelsõidu kolm paremat lõpetasid samas järjekorras ka finaalsõidu.

N18 vanuseklassis sai Birgit Kasela nii eelsõidus kui ka Kaidy Kaasiku võiduga lõppenud finaalis kuuenda koha. Seitsmenda koha saanud ja esimesena finaalist välja jäänud Britta Kasela kaotas eelsõidus oma kaksikõele 8,5 sekundiga. M18 vanuseklassis oli Tauri Kaasik 18.

Kuningamäe SK noorsuusatajatest said M11 vanuseklassis 49 osavõtja seas Greg-Emil Pärn 25. ja Robin Martti Lääts 30. koha.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus