Festival Koolitants tegutseb interaktiivses Ultrawebis

Koolitants 2007 peakorraldaja Kristjan Kurmi sõnul on festivalile oluline, et osalejatel oleks lihtne omavahel suhelda ja emotsioone jagada.

            “Nüüd on kõigil tantsijatel see võimalus nii mobiiltelefoni kaudu kui ka festivali uues interaktiivses kodus ? Ultrawebis, kuhu kõik saavad üles laadida omatehtud fotosid festivalilt ja palju muud. Sellised võimalused lisategevusteks teevadki Koolitantsust ühe mõnusa festivali,” arvab Kurm.
            Ultrawebis saavad noored vaadata pilte festivalilt, mängida auhinnamänge, lugeda intervjuusid huvitavate tantsupersoonidega, osaleda MMS-võistlusel ja paljut muud. Samuti saavad noored ise Ultrawebi sisu tootmises aktiivselt osaleda.
            Kõikides Koolitantsu festivalipaikades on üleval ka Ultra Chatboard, mille kaudu saab saata ergutushüüdeid oma lemmiktrupile või muid tervitusi. Ultra kõnekaardi stardipakett, mille Tele2 igale registreerunud tantsijale kingib, teeb Kurmi sõnul intensiivse festivaliperioodiga kaasneva organiseerimise ja aktiivse suhtlemise Koolitantsust osavõtjaile lihtsaks ja odavaks. Ultra kaartide omavaheline kõneminut on null krooni, seega saavad Koolitantsust osa võtvad trupid piiramatult tasuta rääkida.
            Koolitantsu maakondlikud tantsupäevad algasid 26. jaanuaril Tallinnast Salme Kultuurikeskusest ning toimuvad kuu aja jooksul kõikides Eesti maakondades. Jõgeva maakonnavoor toimub 15. veebruaril Põltsamaa kultuurikeskuses. Festivali korraldab Eesti Tantsuagentuur.

SUSAN LILLEVÄLI,
festivali Koolitants 2007 meediajuht

blog comments powered by Disqus