FC Wolvesi imeline tagasitulek

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste esiliigas teenis möödunud pühapäeval imelise võidu Jõgeva FC Wolves, kes pärast 0:5 kaotatud poolaega alistas võõrsil 8:7 Rummu Dünamo.

„Hundid” kaotasid avapoolaja koguni 0:5, kuid püssi veel põõsasse ei visanud. Teise poolaja algul lõi Stenver Kleimann-Leimann esimese vastuvärava, millele Rummu meeskond vastas omapoolse tabamusega. Veel 15 minutit enne lõpuvilet juhtis mängu Rummu 6:1.

Siis algas aga Wolvesi imeline seeria, kus Tarvo Padar, Kleimann-Leimann, Karl Sassian kolmel korral ja Denis Serikov lõid järjepanu kuus väravat ning asuti 7:6 mängu juhtima!

Seejärel halastas Serikov ka vastastele ja viigistas omaväravaga mänguseisu. Kuid seegi polnud kõik. Neli minutit enne kohtumise lõppu tegi Rasmus Alles Wolvesi kaheksanda värava ja mäng võideti 8:7.

Pärast viit vooru jagab FC Wolves 9 punktiga esiliiga 2.–5. kohta.

Naiste meistrivõistlustel sai teise järjestikuse võidu tabelisse aga Põltsamaa SK Motiiv, kui Tallinnas alistati FC Ajax 3:1. Samas voorus sündis ka rekordtulemus, kui koos Motiiviga liidrikohta hoidev Pae naiskond alistas 40 minuti pikkuses mängus Kuusalu 34:1.