FC Wolves jagab liidrikohta

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste esiliigas jätkab edukalt Jõgeva FC Wolves, kes kuue mänguga on kogunud 12 punkti (4 võitu) ja jagab koos kahe Narva klubiga esikohta.

Möödunud pühapäeval alistas Wolves kodusaalis 9:5 (4:1) SK Kadrina meeskonna. Mängu avavärava lõid küll külalised, kuid siis haarasid juhtohjad enda kätte Jõgeva meeskonna mängijad. Marko Murumaa kahel korral ja Karl Sassian ning Andre Varusk viisid Wolvesi vaheajaks 4:1 juhtima.

Teisel poolajal skooris veel korra Murumaa ning lisaks jõudsid väravateni ka Eduard Kovbasnjuk, Mario Torkovei, Rasmus Alles ja Mihail Gutak. Seega teeniti lõpuvileks kindel 9:5 võit. 35. minutil sai „huntide” mängijatest punase kaardi Kristo Päkko.

Naiste saalijalgpalli meistriliigas teenis aga hooaja esimese kaotuse Põltsamaa Motiiv SK 10, kui Viimsis jäädi 0:1 alla tabeli liidrile FC Pae Unitedile. Kohtumine oli väga tasavägine ning saalijalgpalli kohta harvaesinevalt väravatevaene. Väljakuperemehed jõudsid sihile esimese poolaja viimasel minutil ja sellega saadi ka 1:0 võit.