FC Tabivere võitis 6:1 Tõrva meeskonda

Pühapäeval, 10. augustil toimus Tabivere Gümnaasiumi staadionil liiga sügisringi kolmas jalgpallikohtumine, kui võõrustati Tõrva FC Warriorit. Mängupilt oli suhteliselt tasavägine, pisut ka vägivaldne.

Mäng algaski vigastusega, kui meie väravavahile Oliver Mällole “sisse sõideti”. Õnneks ei saanud tema käsi kuigi hullusti viga, vahetust tegema ei pidanud. Siis aga teenis Tabivere karistuslöögi, mis lendas Rauno Feimani sooritusest otse väravavahile kätte. Kuigi palju ei läinud mööda, kui Mihal Gutak lõi mängu esimese värava ja viis kodumeeskonna 1:0 juhtima. Tõrva väravavaht läks endast välja ja teenis selletõttu kollase kaardi. Ka järgnenud situatsioon tõi kollase kaardi, selle teenis Tabivere kaitseliini mängija Viljar Joa liigse emotsionaalsuse eest. Järgmine mäng Rock&Roll Löögiga tuleb tal vahele jätta.

Järgnevalt oleks vastastel olnud hea võimalus seis viigistada, aga Oliver Mällo tegi ilusa tõrje. Siiski õnnestus tõrvakatel uus pealelöök sooritada, aga sellele pallile sai jala ette Rauno Feiman, nii oligi eduseis päästetud. Tabiverel tekkis rohkelt võimalusi seisu parandada, aga pall lendas kas mööda või tõrjus selle väravavaht. Tabivere tegi ka oma esimese vahetuse: Andre Golubkov välja, Rene Poll sisse. Enne poolajavilet teenis kollase kaardi Kristjan Trink ning mängu skoori suurendas Ats Kukk.

Vaheajal tegi Tabivere oma teise vahetuse: Kristjan Trink välja, Ott Kukk sisse.

Teine poolaeg algas taas vigastusega, mille tõttu oli Tabivere sunnitud järgmise vahetuse tegema. Tauno Trink põrkas kokku vastasmeeskonna mängijaga ja põrutas tugevasti paremat jalga. Taunot läks asendama Eduard Kovbasnjuk.. Nähes, et mängu ei saa liikuma, tehti juba neljas vahetus: Ats Kukk välja, Martin Kallasmaa sisse. Tulemusteta rünnakud mõlema meeskonna poolt aga jätkusid. Sander Kilk sai ka vigastada, väikese ravi järel väljaku ääres oli ta jälle mänguvalmis. Siis sooritas Dmitri Kljutšivski ilusa pealelöögi, mis kahjuks posti põrke tõttu mööda lendas. Järgnev olukord pakkus pealtvaatajatele teise poolaja esimest väravarõõmu, kui Ott Kukk skooris. Vastased suutsid avada oma väravatearve     seis 3:1. Mängu lõpp kujunes vastavalt kõnekäänule “Alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama”. Lõpuminutitel lõid kolm järjestikust väravat Ott Kukk, Dmitri Kljutšivski ja  Rene Poll. Nii vilistaski kohtunik Lembit Sepp lõpuvile seisu 6:1 juures.

Järgmine kohtumine JK Rock&Roll Löögiga on meeskonnale tähtis. Kõik fännid 17. augustil kell 12.00 Kaagvere jalgpallistaadionile!