FC Tabivere läheb vastu uuele hooajale

2008. aasta sügisel lõpetas FC Tabivere oma debüüthooaja Eesti Meistrivõistluste IV liiga Lõuna tsoonis 5. kohaga, Jõgevamaa meistrivõistlustel saavutati 3. koht.

Nüüd minnakse aga uuele hooajale vastu uute ootuste ja lootustega, kõrgemate eesmärkide ja edasiarenenud ideedega. Esmased sammud  edu saavutamiseks on tehtud. Meeskonnas on uusi mängijaid ja on peetud mitmed sõpruskohtumised. Samuti ei piirduta ainult juba tuntud turniiridega, vaid pead ja jalad pannakse sellel hooajal tööle ka Suure Karika mängudel. Tähelepanu on pööratud ka fännidele, jagades neile FC Tabivere logoga võtmehoidjad, mis ei jää loodetavasti viimasteks meeneteks.

Alustati kodustaadioni remondiga

Meeskonna paremate tulemuste saavutamiseks on alustatud ka kodustaadioni remonti, mis plaanipäraselt peaks valmis saama juuni lõpuks. Seega tuleb esimesed nii-öelda kodumängud pidada välisstaadionil, milleks on Tartu Tamme kunstmuruväljak. Esimene kohtumine leiab seal aset juba pühapäeval, 12. aprillil algusega kell 15.00. Mängitakse FC Abja vastu. Eelmisel hooajal suudeti esimeses kohtumises võõrsil 5:0 vastastest üle olla, kuid mõni kuu hiljem kodumängus ei võideldud rohkem välja kui 2:2 viik. Eesootav kohtumine tõotab tulla põnev ja vaatemänguline, siit ka üleskutse fännidele: trummid ja loosungid kaasa  ning väljaku äärde – omad vajavad toetust!

Tabivere Gümnaasiumi staadionil saab kodust jalgpalli nautida juba 21. juunil, kui võõrustatakse selle aasta ühte uut meeskonda Navi Vutiseltsi.

Uusi mängijaid tuleb juurde

Muutuse on läbi teinud ka meeskonna koosseis.  Lõpparve on jalgpalliga teinud Martti Voogla ning FC Tabiverega Kristo Päkko, kes näitab oma oskusi sellel hooajal Tartu Tammeka duubli ridades. Ka ei saa mängida Mihhal Gutak, kes sai Eesti Jalgpalli Liidult ebaausa käitumise eest aastase mängukeelu.  

Positiivsemaks uudiseks on mängijate lisandumine: Artur Kunttu ja Martin Becis SK 10 Premiumist, Even Aruoja, Marten Lombiots, Ülo Poolak ja Janis Urmet. Ülejäänud meeskond koosneb juba kõigile teada-tuntud mängijatest: Oliver Mällo, Rauno Feiman, Tauno Trink, Viljar Joa, Dmitri Kljutšivski, Eduard Kovbasnjuk, Imre Tamme, Kristjan Aruoja, Rainer Veedla, Andre Golubkov, Rene Poll, Marten Petersell, Jürgen Lemming, Madis Rebane, Rünno Bruus, Sander Kilk, Ats Kukk, Ott Kukk, Kristjan Trink, Martin Kallasmaa ja  Raigo Metsaste. Meeskonda veab selgi aastal peatreener Maiko Tamme.

Väikesi muutusi leidub ka meedia poole pealt.  Kodulehel kajastuvad artiklid ja andmed jäävad Mari Lille hooleks. Totaalse uuenduskuuri on läbi teinud ka koduleht, mis asub siiski vanal aadressil: www.zone.ee/fctabivere.

LIIS FEIMAN

blog comments powered by Disqus