Evi Petser avab Jõgeval loodustoodete poe

 

Märtsi viimastel nädalatel avab OÜ Evilla juhataja Evi Petser kunagises Jõgeva kinomajas esimese loodustoodete poe Jõgevamaal.

Olles lõngavabriku Rewool üks omanikest, jõudis Evi Petser arusaamale, et Jõgeval on suur nõudlus mitte ainult lambavillast kootud esemete, vaid ka teiste loodustoodete järele.

“Nii otsustasingi avada Jõgeval loodustoodete kaupluse “Roheline pood”.  Suurel tänaval asuvas kunagises kinomajas rentisin sobivad ruumid, mille remondin  ja sisustan  ettevõtte rahaga,” rääkis Petser, kelle sõnul hakatakse poes müüma pudruhelbeid, soja- ja teraviljatooteid, toiduõli, jahusid, lastetoite ja muudki mahedat toidukaupa. “Samuti pakume looduslikke aineid sisaldavat kosmeetikat, villast lõnga, vilditud esemeid, tekke ja patju ning lambavillast ehitusvatti. Viimase kasutamisel on  asjatundja ehitusmees Rene Riivik, kes asub poes ühe müüjana tööle. Seega saab temalt kaupluses nõu küsida.

„Poepidajana olen tõsiselt huvitatud sellest, milliseid kaupu võiksime veel müüa, kõik ettepanekud on teretulnud. Kui juba enne avamist tulevase poe ruumides olen, võib julgesti sisse astuda ja oma mõtte välja öelda,” kinnitas Petser.

Kui mitmetes firmades kostitatakse kliente kommidega, siis “Rohelises poes“ pakutakse ube ja herneid.

“Usun, et ka majanduskriisi ajal on võimalik edukalt uut ettevõtet käivitada, kui oskad vältida rutiini, tunned tarbijate nõudlust ja oskad välja tulla millegi originaalsega,” nentis Evi Petser.  Lõngavabrikus Rewool jätkab ta ühena omanikest, põhilise aja pühendab ta aga edaspidi loodustoodete poe arendamisele.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus