Ettevalmistused rahvusvaheliseks turniiriks käivad

Selle aasta augustis Kuremaal peetud mainekas rahvusvaheline turniir 64ruudulises kabes, mis oli ühtlasi ka MK-etapp, toimub kõigi eelduste kohaselt järgmisel aastal samas kohas. Ettevalmistused selleks käivad.

„Kõik hakkab majutuse planeerimisest peale. Võtsin Kuremaaga majutuse osas ühendust,“ sõnas turniiri peakorraldaja Ülar Poom. Tõenäoliselt tuleb seoses Tallinnas toimuva 100ruudulise kabe noorte EMi tõttu turniiri aega 10 päeva võrra edasi nihutada, kuid see pole veel selge. Kolm mainekat võistlust satuvad järjestikku, mis joonistab kabe suurnimede, sealhulgas ka näiteks Merilii ja Triinu Jala osalemise kohale küsimärgi. „Algul on EM Tallinnas, pärast seda algab 64ruudulise kabe MM Bulgaarias, lisaks meie turniir,“ loetles Poom.

„Kavatsen nädalavahetusel esialgse plaani teha. Esimene asi on paika panna võistluspaik ja majutus ning ka turniiri toimumise aeg,“ sõnas Poom, öeldes, et möödunud suvel toimunud turniiri tagasiside oli väga hea.

„Arvati, et Kuremaal võiks edasi teha küll,“ sõnas Poom, kes loodab, et uuel aastal kasvab ka turniiril osalejate arv. „See ei ole eesmärk omaette, aga me ei hakka ka osalejate arvu pidurdama,“ lisas ta.  

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus