Epud viisid jõulukingitusi Maarja põhikooli õpilaskodusse

Üleriigilise naisteühenduse, mittetulundusühenduse (MTÜ) Epp esindus kinkis Johannes Voldemar Veski nimelise Maarja Põhikooli õpilaskodu lastele jõuludeks maiustusi ja tarbeesemeid.

Külaskäigul Maarja põhikooli õpilaskodusse viisid MTÜ Epud juhatuse esimees Vaike Nõmm ja juhatuse liige Ülle Rosin kingituseks taskulampe ja tekke. “Meie naisteühendus tegeleb ka heategevusega. Sel eesmärgil oleme juba paar korda Maarja põhikooli õpilaskodu külastanud,” ütles Vaike Nõmm.

“Kingituste tegemisele  Maarja-Magdaleena ja selle ümbruse lastele aitasid kaasa Toom Tekstiil AS, müügikett K-Rauta, Wesico Project AS ja Jõgeva Majandusühistu,”  ütles ta.

Maarja põhikooli direktori kohusetäitja  Ariana Rooba ja õpilaskodu  kasvataja Rutt Taniloo tänasid  MTÜd Epud meelespidamise eest ja üks õpilaskodus elav poiss luges tänutäheks südamliku luuletuse. 

“Soovime, et tuleval aastal ja ka edaspidi oleks ühiskonnas senisest rohkem headust, võimalikult vähe kurjust  ja n-ö ärategemist. Kõikidele naistele aga energiat ja jõudu aktiivseks osalemiseks  ühiskonnaelus,” ütlesid Vaike Nõmm ja Ülle Rosin.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus