Endises ?lõvikõrtisis ? on tehnikapood

Varem asus tehnikakauplus samas hoones KSK Kaubakeskusega. ?Soov laiendada kaubavalikut ajendas uusi ruume otsima, mida Jõgeval üsnagi raske leida on. Senised omanikud pakkusid aga müüa Löweni pubi hoonet, mille ära ostsime ja kus pärast kolm kuud kestnud ümberehitustöid, uue põranda ja põrandakütte paigaldamist tehnikakaupluse avasime,” rääkis Veiko Peldes. Tema sõnul oli logistiliselt soodne, et tehnikapoele leiti ruumid KSK Kaubakeskuse lähedal.

?Nüüd on müügipinda märksa rohkem kui enne. Nii avanesid võimalused lisaks olemasolevale kaubavalikule veel jalgrataste ja mototehnika müümiseks ja hooldamiseks. Leping firmaga BikeWorld võimaldab meil müüa Honda mootorrattaid, mootorpaate ja paadimootoreid. Samuti saame müüa rikkalikus valikus mootorrattaid ja murutraktoreid ja muudki väiksemat ja suuremat aia- ja metsatehnikat.

?Kui arvestada Jõgevamaa inimeste üldiselt tagasihoidlikku ostujõudu, tasub investeering uue kauplusehoone avamiseks ehk ära mõne aasta pärast. Üldiselt külastatakse kauplust aga sageli ning huvi kaupade vastu on suur,” ütles Veiko Peldes.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus