EMEX hoiatab heakorrakuul elanikke ja ühistuid kelmide eest

“EMEX-i klienditeenindaja Marek Aigro sõnul on kevadine heakorrakampaania kelmidele ja isehakanud metalliostjatele soodsaks tegutsemisajaks, sest sellel ajal hakatakse majapidamisi ning hoove korrastama. Kelmid võivad esineda EMEX-i nime all või lihtsalt vara minema viia. Marek Aigro sõnul teavitab EMEX kõiki kevadkampaanias registreerunuid transpordi tulekust, helistades alati eelnevalt kokkulepitud telefoninumbril. EMEX ei vii vara ära ilma omaniku või tellija kohalviibimiseta.

Isehakanud metalliostjate ohvriks võivad sattuda just need inimesed, kes on oma vanametalli äraandmise soovist EMEXit informeerinud ning metalli äravedamiseks majapidamise ühte osasse koondanud. Näiteks viisid kelmid EMEX-i nime all esinedes Külmallika tänava ühest hoovist kaasa roostevaba veetünni ning kaevukaane, millest majaperenaine ei soovinud vabaneda,” rääkis Emexi infojuht.

Jõgevamaal kahjuks autovrakke tasuta igakevadise kampaaniana ära ei veeta. EMEX veab autovrakke ja vanametalli tasuta ära ainult Tallinnas ja Harjumaal. Teistes Eesti piirkondades võetakse vanametalli vastu tavapärastel tingimustel Küsimusele, miks ettevõte nii käitub, vastati, et ei jätku tehnikat.

Tallinnas ja Harjumaal toimub igakevadine heakorrakampaania 12. aprillist 15. maini, eelregistreerimine keskkonnaohtlikest autoromudest või suuremõõtmelistest metallesemetest vabanemiseks algas juba 15. märtsil. Teistes Eesti piirkondades kestab kampaania 15. märtsist kuni 15. maini. Lisaks metalli- ja autovrakikäitlusele monteerib EMEX kliendi juures metallkonstruktsioonid lahti ning pakub fotokemikaali-, elektroonika-, aku- ja metallpakendi käitlust.

RAIVO SIHVER

blog comments powered by Disqus