Elamuslik heategevuskontsert Jõgeva kiriklas

Puhkpilliorkester Kungla Võrumaalt Parksepast, kus pikka aega on kaasa mänginud ka praegune Jõgeva kirikuõpetaja Valdo Reimann, andis Jõgeva publikule Väino Repi juhatusel ilusa kontserdi, mis talvise pühapäeva eriliselt helgeks ja soojaks muutis.

Samas oli see mõeldud heategevuskontserdina, mistõttu kuulajad võisid kogeda nii muusikaelamust kui ka andmisrõõmu. Annetusi kogunes üle tuhande krooni. See raha läheb Jõgeva valla paljulapseliste perede toetuseks, kus ostuvõimalusi napib.

Sõpruskogudus Soomest Renkost toetas seda üritust omakorda 60 euroga, mille eest ostetakse jahu ja suhkrut. Jõgeva vallavolikogu esimehe Aivar Koka palvel eraldas AS Werol Tehased iga toidupaki jaoks ka pudeli toiduõli. Pakid viivad peredesse kohale valla sotsiaaltöötajad.

Kontserdi lõpus tänasid Jõgeva vallavanem Saima Kalev ja vallavolikogu esimees Aivar Kokk orkestrit meeldejääva kontserdi eest ning EELK Jõgeva kogudust toreda algatuse ja hoolivuse eest. Aivar Koka kinnitusel on vallas nüüdseks juba neljal aastal korraldatud heategevusüritus, et abivajajaid meeles pidada.

Koguduse juhatuse esimees, kontserdi korraldaja ning idee autor Angela Rehi avaldas valla juhtkonnale väga hea koostöö ning Eesti Kultuurkapitalile toetuse eest tänu. Ühtlasi sooviti ka kirikuõpetaja Valdo Reimannile õnne tema 45. sünnipäeval.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus