Ekstreemsporti armastavad noored trikitasid uues rulapargis

Jõgevamaa gümnaasiumi kõrvale tekkis juba kevadel uus rulapark, mis eile pidulikult võistlusega avati.

Oskusi näitasid mitte ainult Jõgevamaa noored, vaid osavad rulatajad olid tulnud kohale ka Elvast. Kokku pani oma oskused proovile 14 noort. Jõgeva abivallavanem Arvo Sakjas sõnas, et tal on hea meel, et Jõgeva linn rulapargi renoveerimisega alustas ja Jõgeva vald tööd lõpetas. „Lastele on seda kohta vaja, see ei saa olla kuskil linna servas, vaid keskel, kuhu inimesed kerge vaevaga ligi saavad,“ sõnas Sakjas avakõnes.

Rulapargi ehitaja, Betoondetail OÜ juhatuse liikme Rein-Erik Jõe sõnul on betoonist valatud park parim võimalik variant. „Kõik käis hästi kiiresti, Kristian tuli ideega välja, edasi oligi hange ja mul ei jäänud muud üle, kui ehitusega pihta hakata. Ma arvan, et see on Jõgeva linnale täpselt paraja suurusega ning kõik vajalik on olemas,“ kinnitas Jõe, lisades, et uus park loob head võimalused ka neile spordihuvilistele, kes Jõgeval ei ela.

Rulapargi idee autor Kristian Vaarpuu peab olulisemaiks autoreiks just avavõistlusel oma oskusi näidanud noori, sest ilma nendeta poleks parki gümnaasiumi kõrvale tekkinud. Ka võistluse korraldaja Priit Toru avaldas lootust, et uus park tooks juurde harrastajaid, kellest kasvaksid välja suured tegijad.

Avavõistlusel osalenute oskusi hindas neljaliikmeline žürii, kuhu kuulus ka abivallavanem Arvo Sakjas. „Ega ma ei teagi, mille järgi hinnata, aga usun, et palju sõltub laste emotsioonidest ja sellest, kui väga nad seda teha tahavad. Tehnikat ma hinnata ei oska, jälgin emotsiooni,“  tunnistas Sakjas.  

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus