Ehitaja lõpetas Jõgeva Gümnaasiumis remondi tähtajaks

Peaehitaja ASi Jõgeva Ehitus juhataja Tiit Saarva ütles, et möödunud reedel oli ta veendunud: töödega jõutakse esimeseks koolipäevaks valmis. Põhitöödega saadi ühele poole juba pühapäeval.

Viimased päevad olid siiski väga pingelised. Kui kaks kuud tagasi töötas objektil 6 inimest, siis viimastel päevadel 20. Töötati isegi laupäeval ja pühapäeval ja tööpäevad venisid pikaks. Öösiti siiski puhati.

Taisto Liivandi ütles, et koristamisel olid abiks kogu kooli personal ja ka õpilased.

“Ehitajad olid väga tublid. Suur tänu neile kogu koolipere poolt. Ka koolipersonali ees võtan mütsi maha, sest nad tegid ikka imetlusväärset tööd,” lausus Jõgeva Gümnaasiumi direktor Taisto Liivandi ja lisas:

“Muidugi tahaksime, et koolis lõpeks remont nädal aega enne kooliaasta algust. Kuid juba 1997. aastast pole see nii. Remondimehed on töötanud viimase minutini,” lisas ta.

“Saime põrandaid alles siis tegema hakata, kui torustikud olid välja vahetatud ja ka uuesti survestatud. Neid töid lõpetati aga kahes jaos, juuli algul ja juuli keskel,” märkis Tiit Saarva.

Uued põrandad ehitati I korruse kõikidesse klassidesse ja II korruse ühte tiiba. III korrusel tehti jalutusruum väiksemaks ja ehitati sinna uus arvutiklass.

Jõgeva Gümnaasiumis vahetati keskkütte-, kanalisatsiooni- ja veetorustikke, remonditi klassiruume, jalutuskoridore ja palju muud kokku 2,4 miljoni krooni eest.

RAIVO SIHVER

blog comments powered by Disqus