Eeri Vahtra sai Eesti meistrivõistlustel sprindis 7. koha

Möödunud reedel selgitati Jõulumäel Eesti murdmaasuusatamise meistrid vabatehnika sprindis. Meeste hulgas võitis esikoha Peeter Kümmel, kellele järgnesid Raido Ränkel ja Timo Simonlatser. Eeri Vahtra sai kokkuvõttes seitsmenda ning Eno Vahtra neljateistkümnenda koha.

 

Kvalifikatsioonis näitas parimat aega 20-aastane Alvar Johannes Alev, Raido Ränkel kaotas talle 0,83 ning Peeter Kümmel 1,90 sekundiga. Vendadest Vahratest oli eelsõidus parem noorem vend Eno, kes sai kirja kaheksanda tulemuse, kaotades Alevile 6,54 sekundiga. Eeri Vahtra kaotas kiireimale 13,67 sekundiga ning oli kahekümne esimene. 

Veerandfinaalis jäi Eno Vahtra oma sõidus kolmandaks ning edasi ei pääsenud. Eeri Vahtra jõudis küll poolfinaali, kus lõpetas samuti kolmandana, aegade võrdluses olid teise poolfinaali kolmas ja neljas aga temast kiiremad ning finaali Vahtra ei pääsenud. 

Naiste sprindis võitis kulla Heidi Raju, teise koha sai Kati Tammjärv ja kolmanda Triin Ojaste. Eeri Vahtra abikaasa Kaija Vahtra lõpetas finaali neljandana.   

Pühapäeval osalesid Vahtrad Valgehobusemäel peetud 14. Albu suusasõidul. Klassikatehnikas sõidetud 10 km distantsil näitas parimat aega Raido Ränkel, Alvar Johannes Alev kaotas talle 26,0 ning Timo Simonlatser 34,1 sekundiga. Eeri Vahtra sai viienda ning Eno Vahtra üheteistkümnenda koha, kaotust võitjale kogunes neil vastavalt 1.14,3 ja 2.20,1. Kokku võistles Albus Jaak Mae karikatele 22 suusatajat.

i

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus