Eeri ja Eno Vahtra tegid kaasa Skandinaavia karikavõistluste etappidel

19. ja 20. veebruaril Lätis Madonas ning 22. ja 23. veebruaril Otepääl toimunud murdmaasuusatamise Skandinaavia karikavõistluste etappidel osalenud Eeri ja Eno Vahtra paremate hulka ei jõudnud.

Madonas sai Eno Vahtra vabatehnika sprindi kvalifikatsioonis 132 osaleja hulgas kirja 29. aja, veerandfinaalist ta aga edasi ei pääsenud ning lõpptulemusena läks protokolli kirja 30. koht. Võitis norralane Haavard Solaas Taugboel, eestlastest oli parim 15. koha saanud Siim Sellis. 15 km vabatehnikasõidus oli 108 osavõtjat, Eeri Vahtra sai 37. ning Eno Vahtra 41. koha, kaotades võitjaks tulnud norralasele Daniel Myrmael Helgestadile rohkem kui kahe minutiga. Teistest eestlastest oli parim 35. kohaga lõpetanud Morten Priks.

Otepää etapp oli eestlastele edukam, 20 km ühisstardiga klassikatehnikasõidus võitis esikoha Algo Kärp. Eeri Vahtra kaotas võitjale 2.41,7 ning oli 38., Eno Vahtra sai 78 osavõtja hulgas 52. koha. Klassikasprindi kvalifikatsioonis sai Eno Vahtra 114 osaleja hulgas kirja 31. aja, kohast veerandfinaalis jäi teda lahutama vaid 13 sajandikku. Sprindi finaali võitis soomlane Ari Luusua, eestlastest sai Raido Ränkel parimana 17. koha.

 

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus