Ebakindlus ja sisepinged tõid Tähele kaotuse

Möödunud nädalavahetusel pidas Tähe meeskond kaks kohtumist, mis mõlemad kaotati treeneri sõnul kehva meeskonnavaimu ning ka vahetusmeeste vähesuse tõttu. Nüüd peab Tähe meeskond play-offi pääsemiseks järgmise mängu võitma.

Laupäeval kohtus Tähe koduväljakul Läti Meistriliiga ASK/Lielvarde meeskonnaga. Treener Marko Saksing tunnistas, et mängule mindi kolme viisikuga, mis oli vale otsus. Esimene kolmandik sujus suhteliselt tasavägiselt, kuid siiski kaotati see 1:2. Teine kolmandik kaotati samuti 2:4. Viimasel kolmandikul võttis kodumeeskond end käte ja skooris kolm väravat lätlaste ühe vastu. Mängu lõpptulemuseks jäi siiski 6:7 Tähe meeskonna kahjuks.

Tähtis mäng kaotati

„Mäng oli väga tähtis ning me oleksime pidanud kodus kindlasti võitma,” avaldas oma nördimust Saksing ning lisas, et selle mängu kaotus võis nurjata Tähe pääsemise Läti Meistriliiga play-offi. Samas pildus treener teravaid kriitikanooli oma meeskonna suunas. „Probleeme on tekitanud teatud mängijad, kes pole üldse võistlemiseks valmis ja loodavad teiste peale,” tõdes ta.

Pühapäeval mindi võõrsil Läti klubi RTU-Inspecta vastu üheteistkümne mängija ja kahe väravavahiga. Esimene kolmandik mängiti treeneri hinnangul suhteliselt hästi, kuid kaotati 1:2. Teisel kolmandikul said Tähe mängijad oma mängu käima ning võidsid 2:0. Siiski ei jätkunud meeskonnal viimaseks kolmandikuks jõudu ja see kaotati lausa 5:1. Mängu lõppresultaadiks jäi 4:8. Treeneri sõnul jäi pühapäeval puudu vahetusmeestest, tundus, et põhimängijatele oli tarvis puhkust

Hädas distsipliini puudumisega

„Mitmel korral olime lähedal eduseisu saavutamisele, aga ei suutnud soodsatest kohtadest väravavõimalusi realiseerida. Kindlasti andis tunda, et meil puudus ründemängija Pavel Semenov,” kommenteeris treener pühapäevast mängu. Veel ei varjanud mees pettumust mõnede mängijate suhtes. „Tuleb tunnistada, et sellised mängijad nagu on Tammi Kivi, Nikita Bõstrov, Targo Treial ja Keio Kanna ei peaks kuuluma esindusmeeskonda ja meie klubisse. Neil on pidevalt probleeme käitumise ja distsipliiniga,” ütles treener.

Sel laupäeval mängib Tähe meeskond kodusaalis uuesti RTU-Inspecta meeskonnaga. Play-offi saamiseks peab Tähe kindlasti mängu võitma, seega ootab treener spordihoonesse Virtus palju toetajaid ja fänne, et aidata kodumeeskond võidule. Mäng algab laupäeval, 21. veebruaril kell 18.00.